(032) 239-37-77
(032) 239-37-70

Інвестиційні пропозиції

Фото Назва Площа Ціна
 

Інвестиційний проект передбачає спорудження логістичного центру у Львівській області (08004)

 

Даний проект передбачає спорудження логістичного центру у Львівській області у Пустомитівському районі; Площа ділянки має хорошу інфраструктуру, оскільки знаходиться біля міста і міжнародних автодоріг і становить 24 га.  Вигідне розташування, оскільки знаходиться біля самих динамічних автодоріг і на виїзді із м.Львова в напрямку границі з країнами ЄС (Польща, Венгрія, Словакія і Румунія). Така транспортна розвязка забезпечує легкий доїзд транспорту і швидку доставку продукції. Вартість проекту 16 800 000$ 

 

Інвестиційний проект передбачає спорудження логістичного центру в Львівській області (08001)

 

Цей проект передбачає спорудження логістичного центру (терміналу) у Львівській області у Мостиськлму районі, основне призначення якого є зберігання та перевантаження наливних вантажів і зріджених газів з вагоно-цистерн стандарту ЄС в вагоно-цистерни стандарту СНД і навпаки. Площа земельної ділянки 8,5 га.  

На території терміналу передбачено побудувати:

1) резервуарний парк ємністю до 20 000 куб м для зберігання світлих продуктів нафтохімії і зрідженого газу;

2) 4 під'їзних шляхи і 2 з'єднувальні колії загальною протяжністю 2 730м для одночасного прийому 65 вагонів стандарту СНД і 55-60 євровагонами.

Вартість проекту 3 200 000$ 

 

Інвестиційний проект для будівництва комплексу житлових будинків у м. Львові (08002)

 

Цей проект передбачає будівництво комплексу житлових будинків у м.Львові, Франківський р-н. За проектом забудови на ділянці будівництва будуть розташовані два житлових блока ("А" і "Б") загальною площею 9920,5 м кв. Комплекс будівель буде складатись з трьох 13-ти поверхових та двох 9-ти поверхових споруд. Під еожним з комплексів проектується розташування паркінгу для 124 автомобілів по всій площі кожного з блоків.. Ціна 1 100 000$

Інвестиційний проект реновації промислового майданчика та створення сучасного торгово-розважального, готельного та ділового центру (08003)

 

Інвестиційний проект передбачає реновацію промислового майданчика та створення сучасного торгово-розважального, готельного та ділового центру у м.Львові, Залізничному р-ні.  Комплекс споруд розташованих на території колишнього промислового майданчика площею 8550,0 м.кв. (0,855 га.) поруч з запроектованою магістральною дорогою яка з’єднає дві з п’яти магістральних вулиць м.Львова які спрямовують потужний транспортний потік від історичного та ділового центру до спальних та промислових районів міста, а також в напрямку митних переходів Краківець та Мостиськ.

Запроектований район розташований поруч з залізничним вокзалом, що відзначається зручністю  як для гостей так і для мешканців міста.

Загальна площа споруд запланованих під реконструкцію богатоповерхового комплексу складає 10 645.8 м.кв.

В наявності всі комунікації для обслуговування життєдіяльності комплексу.